Riepu meklēšana On-line
Autofavorīts foto galerijas
Tavs viedoklis
Kādas riepas ir labākas Latvijas ziemai?
OK
Sporta preces

Preču katalogs - http://webshop.af.lv/?akses  

Auto sporta preču speciālists Aigara Celma - Valgales ielā 2a, Rīga, tel.nr.26412196

 

 

Itālijā dibinātā kompānija Alpinestars ir līderis autosporta ekipējuma ražošanā. Ugunsdroši Nomex kombinezoni, apavi, cimdi un apakšveļa tiek izstrādāti speciāli priekš F1 un Nascar pilotiem. Vairākus gadus piedāvājums ir paplašināts arī Kartinga braucējiem.

 

Franču Kompānija jau vairākus gadus ir viena no vadošajām frikcijas materiālu ražošanā Aviācijā, Dzelzsceļu un Autosporta industrijā. Jau vairākus gadus CL brakes ir vieni no līderiem bremžu kluču ražošanā, ko apliecina sadarbība ar Citroen World rally team.

Vācijas uzņēmums piedāvā produkciju autosportam un „tuningam”. Piedāvā individuāli Izstrādātas sadales vārpstas, inžektoru sistēmas un ieplūdes kolektorus, kā arī uzlabotas sistēmas ielas automašīnām.

Pasaules līderis sajūga disku, sajūga grozu un spara ratu ražotājiem autosportam kā arī ielas automašīnām. Speciālizējas īpaši uz Japānā ražotajām automašīnām.

Pasaules līderis bremžu, degvielas un eļļas sistēmu razošanā.

Vācijas kompānija ir viena no vadošajām pasaulē automašīnu atsperu ražošanā. Piedāvājuma klāsts ir sākot ar ielas automašīnām līdz pat F1 un DTM.

Viens no visplašāk zināmajiem zīmoliem autosportā. OMP klāsts aptver visu autosportam un kartingam vajadzīgo. Visa veida drošības ekipējums – Kombinezoni, apavi, cimdi, apakšveļa, ķiveres, sēdekļu jostas un drošības karkasi. Ugunsdzēšamās sistēmas, Rallija komunikāciju sistēmas, Sēdekļi. Stūres, pedāļi un citi nepieciešamie aksesuāri.

Itāļu kompānija piedāvā plašu ekipējuma klāstu autosportam un kartingam. Vieni no populārākajiem drošības jostu un autosporta sēdekļu ražotājiem. Visa veida drošības ekipējums – Kombinezoni, apavi, cimdi, apakšveļa, kā arī stūres, pedāļi un citas komponentes automašīnas nokomplektēšanai.

Pasaules līderis augstas veiktspējas silikona trubu ražošanā. Piedāvājuma klāsts ietver, praktiski, visu ražotāju automašīnu turbo un dzesēšanas trubu sistēmas, kā arī visa veida risinājumi autosportam.

Pasaules līderis augstas kvalitātes elektrisko ventilatoru un pūtēju projektēšanā un ražošanā visa veida transportlīdzekļiem un iekārtām. Iecienīts zīmols visa veida autosporta disciplīnās.

Itāļu kompānija, kas speciālizējas vieglmetāla disku ražošanā. Riteņu disku piegādātājs vadošajiem eiropas auto ražotājiem un līderis F1, WRC un Rallija reidu tirgū.

Dažāda veida autosporta Komunikāciju un savienojumu sistēmas, drošības ķiveres, kā arī dzeršanas sistēmas. Ļoti populārs un kvalitatīvs zīmols rallija pasaulē.