Riepu meklēšana On-line
Autofavorīts foto galerijas
Tavs viedoklis
Kādas riepas ir labākas Latvijas ziemai?
OK
Auto noma

Jūsu uzņēmumā tiek lietotas automašīnas, kas savu laiku jau nokalpojušas un uzņēmumam nes zaudējumus – remontu izmaksas strauji pieaug un šīs automašīnas ar vien ilgāk stāv servisā, tā vietā, lai strādātu?!Ir pienācis laiks mainīt veco auto, bet ir grūti to pārdot?! Ir noalgoti papildus darbinieki, kuri ir atbildīgi par autoparku?! Mums ir risinājums, kas atvieglos jūsu uzņēmuma darbību!

Ilgtermiņa noma

Jūsu izvēlētās automašīnas aprīkojam pēc Jūsu vajadzībām un iznomājam uz līgumā noteikto nomas periodu un nobraukumu. Nomas maksa ir nemainīga visā nomas termiņa laikā.

Apdrošināšana

Automašīnām tiek veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA), kā arī bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana. Tiek nodrošināta apdrošināšanas gadījumu administrēšana - apdrošināšanas gadījumu pieteikšana apdrošinātājam, dokumentu noformēšana, bojājumu novēršanas termiņu, kvalitātes un apdrošināšanas atlīdzības saskaņošana.

Apkopes

Atrunātā nobraukuma ietvaros organizējam Jūsu automašīnu tehnisko apkopi un veicam kvalitātes kontroli.

Normāla nolietojuma remontdarbi

“Favorit Rent” nodrošina visus normāla nolietojuma remontdarbus, rezerves daļu nomaiņu, nepieciešamās pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbus, garantijas remontdarbus kā arī kvalitātes kontroli.

Riepas (jaunu riepu iegāde nodilušo vietā)

Jaunu riepu iegāde nolietoto riepu vietā līgumā noteiktā nobraukuma ietvaros.

Riepu uzglabāšana un maiņa

Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas laikā.

24-stundu palīdzība uz ceļa

Piezvanot uz mūsu tālruni, jūs jebkurā diennakts laikā saņemsiet tehniskās palīdzības vai automašīnas evakuācijas pakalpojumus Latvijā un citās Eiropas valstīs.

Nodokļi un tehniskās apskates

Nodrošinām ikgadējā transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa nomaksu un valsts tehniskās apskates nomas automašīnām

Klientu apkalpošana

“Favorit Rent” klientiem jāzina tikai viens tālrunis vai e-pasts, lai jebkurā diennakts laikā pieteiktos pakalpojumiem. “Favorit Rent” klientu apkalpošanas speciālisti noorganizēs visus nepieciešamos darbus, sarunās Jums izdevīgāko laiku un nokontrolēs darbu izpildes termiņus. Tāpat mēs savlaicīgi atgādināsim Jums par tuvojošos tehniskā apskates, apkopes vai sezonas riepu maiņas termiņu pa tālruni, e-pastu vai SMS.

“Favorit Rent” Jums nodrošina iespēju koncentrēties tikai savai pamatdarbībai un neraizēties par tādiem autoparku ikdienas jautājumiem kā apdrošināšanas, tehniskās apskates, serviss, apkopes utt. Tādā veidā Jūs ieekonomējat gan laiku, gan naudu, iegūstot papildus laiku savam biznesam.Ikmēneša maksa par autoparku un tā aprūpi ir fiksēta un nemainīga. Uzņēmuma naudas plūsma ir vienmērīgi izlīdzināta, kas ļauj vienkārši plānot paredzamās izmaksas un sastādīt budžetu. Ik mēnesi tiek saņemts viens nemainīgs rēķins, kuru ir viegli saprast un apmaksāt.

Sazinies ar mums!